hudba sfér                                              krásná videa                                      krásné příběhy

 

zajímavé odkazy

 

KARAIMI a MAOK - Vánoční meditační koncert 21.12.2015


 

KARAIMI a MAOK - vědomá meditace

 

 

MAOK na YOUTUBE

 

  

MAOK "liečenie"

 

 

Svatováclavský chorál

 

 

Hans Zimmer - Chevaliers de Sangreal

 

 

Edita Valášková

 

 

 

Sabina Hütterová

 

Nefertari - MEDITAČNÍ KRUH

 

 

KRUH

"Milí lidičkové,
právě jste vstoupili do energetické, myšlenkové a emoční místnosti kruhového tvaru, která chce být plná světla a pozitivní energie. Jejím smyslem a účelem má být vzájemné propojování Vašich pozitivních snah, myšlenek a energií. Můžete zde podle vlastního uvážení vkládat svá přání, modlitby a jiné druhy energií, jejichž záměrem je nezištná pomoc ostatním bytostem a všemu živému, projevení radosti a pokory, nebo třeba čisté sdílení. Tato místnost chce být plná volnosti, svobody a lásky.
"

 

Tak těmito slovy vítám všechny lidičky, kteří zavítají na diskuzní fórum s názvem KRUH, který jsem založil na stránkách jednoho zajímavého webového portálu. Mám velkou radost z toho, že se toho lidé okamžitě ujali a zaplavili tuto kruhovou energetickou místnost nádhernou pozitivní energií sdílení a vzájemné sounáležitosti. Tato myšlenková a emocionální místnost roste, kvete a žije zcela spontánně, živelně a je neuvěřitelně nabíjející.

 

Kdo chce nakouknout může vstoupit do KRUHU.

Jste srdečně zváni