KRUH

 

Milí lidičkové,
právě jste vstoupili do energetické, myšlenkové a emoční místnosti kruhového tvaru, která chce být plná světla a pozitivní energie. Jejím smyslem a účelem má být vzájemné propojování Vašich pozitivních snah, myšlenek a energií. Můžete zde podle vlastního uvážení vkládat svá přání, modlitby a jiné druhy energií, jejichž záměrem je nezištná pomoc ostatním bytostem a všemu živému, projevení radosti a pokory, nebo třeba čisté sdílení.
Tato místnost chce být plná volnosti, svobody a lásky.

Kruh je odvěkým symbolem jednoty. A v jednotě je síla. Kruh se tedy může stát i spojujícím symbolem všech, kteří se chtějí pomocí této místnosti zapojit do pozitivního působení na náš svět a v konečném důsledku tedy i na sebe sama.

Vaše modlitba či meditace může být věnovaná komukoliv potřebnému a přitom může být spojená a propojená se symbolikou kruhu. Můžete si jej třeba na úvod modlitby namalovat prstem do hlíny, představovat v duchu, nebo vyrobit z provázku. Stejným způsobem ji můžete i ukončit. Během dne si pak můžete na kruh pouze vzpomenout. Sami víte, že na formě nezáleží. Podstatný je záměr a motivace. Přes jakkoliv zakomponovaný symbol kruhu do Vašeho energetického působení se můžete napojovat do této kruhové místnosti a zanechávat v ní své pozitivní otisky. Představivosti se meze nekladou, naopak tvůrčí aktivita přináší tvůrčí ovoce. Vše můžete provádět jen v myšlenkách a bez jakéhokoliv písemného záznamu nebo vzkazu do této kruhové místnosti. Ale můžete zde také psát a zanechávat zde své písemné modlitby a pozitivní přání. Volnosti se meze nekladou. Můžete se zde také sdružovat za účelem řízené a načasované společné meditace či modlitby. Vše je jen na Vás. Věřím, že celkový vklad do této místnosti bude veskrze pozitivní.
Záměrem je, aby kruhová místnost žila svým vlastním a svobodným životem a postupně zářila a zářila.

Mějte prosím na paměti, že místnost je kruhová, pojme tedy všechny zúčastněné lidičky takovým způsobem, že se všichni mohou vzájemně vzít za ruce a hledět si vzájemně do očí.
V jednotě je síla. A v jednotě pozitivní energie je láska.
Přeji takové sdílení nám všem.

Zrod KRUHU byl naplánován k mystickému datu 28.10.2011, kdy končí Mayský kalendář, který lidstvu sděluje, že právě vstupujeme do nové evoluční epochy vyšších vibrací.
Mám obrovskou radost, že KRUH okamžitě ožil Vaší touhou po sounáležitosti, duchovnu a lásce. V pravdě je láska. Buďme poctiví a pravdiví ke světu i k sobě a vše ostatní už přijde samo.
Nechť nám v tom pomáhá i KRUH a nechť v tom KRUHU pomáháme i my. Tím propojíme TY s JÁ a současně JÁ s TY do jednotného a propojeného
KRUHU.

 

PŘEJI RADOST ZE ŽIVOTA

 

KRUH

poděkování

Květka | 30.07.2013

Děkuji za tyto stránky,krásnou hudbu,která mi pomáhá zvládat těžké životní situace .Přeji všem mír a klid v duši :)

Re: poděkování

jirka veselý | 31.07.2013

To já děkuji Vám. Podle Mayů prý první slovo na světě bylo DĚKUJI.
Jako oslava toho, že můžeme být. Skovo DĚKUJI v sobě nese nádhernou energii.

ŘEJI RADOST V SRDCI

dekuji

Anna | 10.04.2020

dekuji ale stejne siu lidi zly ale dekuji za krasne modlidby a,slova

Re: dekuji

Anna | 10.04.2020

dekuji za,jezise,a,za,cely,vesmír,

Děkuji za lásku,kterou mohu prožívat

luci | 07.04.2013

Děkuji vám všem,děkuji celému světu,děkuji vesmíru a každé situaci,která mě potká a potkala. Děkuji za tuhle stránku,která mě vytrhla ze zoufalsví a smutku,který v tuhle dobu prožívám...

Děkuji,přeji všem přemíru lásky

Re: Děkuji za lásku,kterou mohu prožívat

jirka veselý | 31.07.2013

Věřím, že vaše zoufalství se již rozplynulo a proměnilo v napojené prožívání bytí. Vaše krásná slova mi to napovídají.

PŘEJI NIČÍM NEPODMÍNĚNOU RADOST

Meditační KRUH

jirka | 15.05.2012

To ti moc přeji Miti. Nechť je tvá duše svobodná všude kam vkročí.
Také mám radost. A to z www.kruh.goneo.cz a energie tečou dál ...
Děkuji Vám všem.

Pozdrav a radost

Mitea | 15.05.2012

Pozdrav a radost vsetkým v kruhu...Jupííííí
Chýba mi smajlík,ale dnes sa velmi radujem,dostala som vytúzený byt,kde je vynikajúca energia a tak sa velmi tesím a musela som sa podelit...
Musím este pochválit vsetky poviedky na Webe,Sú krásne...potlesk.
Vsetkým Zelám krásne dni,plné lásky a pozitívnej energie..

No Comment

Mitea | 08.05.2012

Musím sa podelit.

elcomercio.pe/player/1384898

Milá ZUA

Jirka | 02.05.2012

Jedna kniha D.M. Ruize u mě způsobila malou životní revoluci. U jeho knihy Hlas Poznání jsem pochopil, jak svazující je posuzovat a odsuzovat cokoliv. Když si o někom byť jen v duchu řekneme „to je blbec“ , tak nám to brání v pozdějších ústupových pozicích, až poznáme, že ono je to s ním ve skutečnosti mnohem složitější, než se nám na počátku zdálo. A platí to úplně o všem. Je dobré být v pozici pozorovatele, ale neposuzovat a neodsuzovat. Tím je vlastně jinými slovy vysloveno poznání o moudrosti zahrnující v sobě obrovskou míru tolerance. Všechno o čem si myslíme, že je pravda, to všechno jsou jen naše interpretace, ale pravda to není. Učili nás je odmalička. Všichni to známe: „Není slušné chodit nahý … , mléko je zdravé …. „ a mnohé jiné. Jsou to jen názory své doby, jen interpretace skupin lidí, nic víc.

Děkuji za to poznání D. Miquelovi z celého srdce.

Motlidba za svobodu

zua* | 02.05.2012


..i já před několikati dny narazila na krásnou modlitbu, kterou s láskou přikládám

O


Dnes tě, Stvořiteli vesmíru, žádáme, abys k nám přišel a sdílel s námi silné spojení lásky. Víme, že tvým skutečným jménem je Láska, že být s tebou ve spojení znamená sdílet stejné vibrace, stejnou frekvenci, jíž jsi ty, protože jsi jedinou věcí, která ve vesmíru existuje.

Dnes nám pomáhej, abychom byli jako ty, abychom milovali život, abychom byli životem, abychom byli láskou. Pomáhej nám, abychom milovali způsobem, jímž miluješ ty, bez podmínek, bez očekávání, bez závazků, bez jakýchkoliv soudů. Pomoz nám, abychom milovali a přijímali sami sebe bez jakýchkoliv soudů, protože když soudíme sami sebe, shledáme se vinnými a cítíme potřebu být potrestáni.

Pomáhej nám, abychom bezpodmínečně milovali vše, co jsi stvořil, zvláště jiné lidské bytosti, zvláště ty, které žijí okolo nás - všechny naše příbuzné a lidi, které se tak pracně pokoušíme milovat. Protože, když je odmítneme, odmítáme sami sebe, a když odmítáme sami sebe, odmítáme Tebe.

Pomáhej nám, abychom milovali druhé takovým způsobem, který si neklade žádné podmínky. Pomáhej nám, abychom je přijímali takové, jací jsou, bez soudů, protože, když je soudíme, nalézáme na nich vinu, obviňujeme je a cítíme potřebu je potrestat.

Vyčisti nám dnes srdce od všeho emocionálního jedu, který je v nás, osvoboď naši mysl od všech soudů, abychom mohli žít v dokonalém míru a dokonalé lásce.

Dnes je velmi výjimečný den. Dnes opět otvíráme naše srdce lásce tak, abychom si bez jakéhokoliv strachu mohli navzájem říci "Miluji tě" a skutečně to tak mysleli. Dnes se ti nabízíme. Přijď k nám, používej náš hlas, naše oči, naše ruce a naše srdce, aby ses podílel na spojení lásky s námi všemi. Dnes nám, Stvořiteli, pomáhej, abychom byli jako ty. Děkujeme ti za všechno, co dnes dostaneme, zvláště za svobodu být tím, kým doopravdy jsme. Amen.

( Použito z knihy Čtyři dohody - DON MIGUEL RUIZ)

Modlitba

Mitea | 01.05.2012


O
Táto modlidba je z knihy "Zvoniace cédry"od jedného ruského autora...(knihy Anastázia)


Modlitba Anastasie k Bohu


Můj otče,

všude přítomný!

Děkuji Ti za světlo života,

Za existenci Tvého království,

Za vůli milující. Děj se dobro.

Děkuji Ti za každodenní stravu!

I za Tvou trpělivost.

Za odpuštění hříchu na zemi Tvé.

Můj otče,

všude přítomný!

Jsem dcera Tvá mezi Tvými výtvory.

Nedopustím se hříchů a slabosti,

Budu důstojná Tvých činů.

Můj otče,

všude přítomný!

Jsem dcera Tvá, pro radost Tobě.

Sebou Tvou slávu zmnožím.

Všechny budoucí věky

Budou žít ve Tvé touze.

A tak to bude. Tak to chci!

Jsem dcera Tvá,

Můj otče,

všude přítomný.

O

Re: Modlitba

Anna | 10.04.2020

Je to krasna, nodlidba, a,tak skvele dekuji Vam

Stopy v piesku

Mitea | 01.05.2012
Jednej noci sa mi prisnil sen. So svojim pánom som po pobreží kráčal. Na temnom nebi sa premietali obrazy z môjho života.

Životný príbeh sprevádzalo dvoje stôp v piesku. Jedny šľapaje moje, tie druhé patrili môjmu Pánovi. Keď sa mi zjavil posledný obraz,

pozrel som za seba na tie vyšliapané stopy a aké bolo moje prekvapenie!Vidím, že nejeden raz sa v piesku črtajú len jedny stupaje.

A bývalo to práve v tých najťažších a najsmutnejších obdobiach môjho života. Dlho mi to nedávalo pokoj, až som sa v rozpakoch,

k pánovi obrátil: „Pane, keď som sa rozhodol nasledovať Ťa, sľúbil si, že cestou pôjdeš so mnou a budeš sa mi prihovárať. Ale videl som, že v tých najbolestnejších chvíľach môjho života sa v piesku črtali len jedny šľapaje. Vskutku nechápem, ako si ma mohol nechať samotného, keď som Ťa najväčšmi potreboval.

On zašepkal: „Dieťa moje drahé, mám Ťa rád a nikdy Ťa samotného nenechám, nikdy, ani keď doľahne ťarcha života a osud Ťa bude skúšať. Tie jedny stopy, ktoré si videl, zostali práve z chvíľ, keď som Ťa niesol na svojich rukách”.


Dnes som si cítala v starom kruhu a nedalo mi,aby som ten príbeh nepreniesla aj sem...

krásné , Re: Stopy v piesku

Jirka | 01.05.2012

O

Děkuji Miti,
Já dnes zase poslouchal Jonathana Livingstona Racka.
"Jsem racek a mám rád létání. To je všechno"

Zkusme procítit naše těla, jako soustavu myšlenek, na kterou jsme schopni upřít svoji pozornost. Vytvářejme svým vnímáním svět v jeho každičkém okamžiku. Svět nemusí být takový nebo onaký, jak nás to učili. Svět může prostě být. To je všechno. Záleží to jen na nás.
Děkuji všem, kteří se snaží pozvedávat ducha a následovat ho.

O

Re: krásné , Re: Stopy v piesku

Mitea | 05.05.2012

krásne,nasla som to a pocúvala...

Mír v duši a lásku vám všem...

Jana | 24.04.2012

Dnes a denně se setkáváme s lidmi, kteří neumí nebo nechtějí žít s pozitivním pohledem na svět. Ráda bych, abychom se všichni, kdo to umíme na tyto lidi usmívali z hloubi našich krásných duší, aby i oni uviděli v zrcadle našeho úsměvu svou krásnou duši a uvěřili, že je i jiný pohled na svět.

Přeji vám všem mír a klid v duši, lásku a sílu odolávat všem nepřízním s úsměvem na rtech.

Prosím Vás, najděte každý den alespoň jednoho cizího člověka, kterému věnujete svůj krásný úsměv jen tak...

Krásné dni

J.

Re: Mír v duši a lásku vám všem...

Jirka | 26.04.2012

Jano, děkuji za krásný příspěvek. Říká se, že moudrost není slovo, ale čin. Možná bych to rozšířil. Moudrost je stav. Stav, který v sobě zahrnuje pozitivní nazírání. Být pozitivním příkladem samotným holým bytím. Kdo je milý na své okolí, ten je milý na celý svět a dává celému světu.

PŘEJI RADOST ZE ŽIVOTA. VŠEM BEZ ROZDÍLU.

energetická místnost KRUH

Jiří Veselý | 14.04.2012

Zde prosím můžete dle libosti vkládat části svého JÁ.

Přidat nový příspěvek