SLUNOVRATOVÉ a SVATOJÁNSKÉ HALUZICKÉ SLAVNOSTI

Haluzice

 

Je mi nesmírnou ctí, že jsem byl pozván Haluzickým týmem na třídenní nádherné Slunovratové a Svatojánské slavnosti, abych se zde pokusil účastníkům přiblížit možnosti PRÁCE SE SNY.

Účastníci slavností zde prožívají většinou tři dny nejrůznějších přednášek, workshopů, meditací a sdílení a také zde spí. A to poskytuje jedinečnou možnost navázat na přednášku o PRÁCI SE SNY a zkusit "práci se sny" přímo v akci, ve snové realitě. Další den se pak můžeme věnovat rozboru vybraných obdržených snů.

Nakonec jsem připravil tři dílničky po všechny tři dny.

1. PRÁCE SE SNY (přednáška/seminář). Plus zadání podnětu k večernímu snění a druhý den případné posbírání zapsaných snů a vyhodnocení a případná interpretace.

2. VESMÍRNÝ VĚŠTEC (zábavná „hra“ vesmírných sil) , interaktivní a silná "hra" ve svém napojení, Odpověď na jednu otázku pro každého účastníka od Vesmíru. Hra pochází od skvělého Australana Roberta Mosse

3. KOMUNIKACE SE STROMY A DALŠÍMI ZDROJI VĚDOMÍ (seminář/povídání). Komunikace se stromy, s vodou, s vnitřními zdroji vlastní psyché. Vnitřní zdroje psyché dle Artho Stefana Wittemanna.

BONUS: (kdykoliv) MOCNOST ČÍSEL. Nezvyklý pohled na univerzální principy jež vyzařují a zrcadlí čísla.

BONUS: (kdykoliv) VESMÍRNÝ VĚŠTEC pro ty „na které se nedostalo a nestihli to“

 

Na Haluzické setkávání se vždy moc těším. Jsou to takové návraty "DOMŮ". Do nádherného místa jezdí nádherní lidé, aby se v moudrosti a radosti navzájem sdíleli.  A když přijdou i vyžádané sny ...

 

         SNY A NESNY  -  Haluzický Slunovrat

 

  • NESEN, VIZE U DUBU :   KŘESÍLKA   (Haluzice - příprava I.)
  • NESEN, VIZE U DUBU"TERESEX" (Haluzice - příprava II.)
  • NESEN, VIZE U DUBU :   KARAIMI   (Haluzice - příprava III.)

 

 

DĚTSKÝ PROGRAM - "JAK VIDĚT NEVIDITELNÉ"

Haluzické dětské radovánky

 

Velikou výzvou pro mě bylo, když mě organizátor dětských radovánek v Haluzcicích požádal, zda bych nechtěl mít během radovánek s dětmi dílničku na téma sny a snění. Haluzické radovánky to je nádherný dětský tábor v duchu lidství a propojování se s přírodou a jejími živly. Musel jsem napřed přemýšlet, zda jsem vůbec schopen naplnit malým dětem program duchovním tématem a to tak, aby je to zaujalo a bavilo. Mám dvě malé děti, a jedno z nich bylo právě na těchto radovánkách, nakonec jsem tedy výzvu přijal.

Vytvořil jsem si pro děti program, jehož cílem bylo zábavnou formou ukazovat dětem neviditelné. Učili jsme se vidět a cítit neviditelné takovou formou, aby z toho každé dítě mělo fyzické zážitky a vzpomínky. Pojídali jsme všichni kousky buchet, popíjeli vodu a džus, pozorovali led, nafukovali a vyfukovali balónky ... a přitom jsme se snažili procítit a vnímat Energie, Duši, Ducha ... Více ZDE