Je mi nesmírnou ctí, že jsem byl od organizátorů velkolepé akce FESTIVAL EVOLUTION pozván, abych zde měl krátkou přednášku na téma PRÁCE SE SNY.

Přednáška byla nakonec mnohem delší, než bylo původně plánováno. Díky tomu mohlo zaznít mnohem více podstatných informací.

Na festivalu proběhlo přes 150 přednášek od úžasných a významných osobností. Mám velikou radost z toho, že jsem měl tu čest se mezi nimi pohybovat.

 

přednáška PRÁCE SE SNY na FESTIVALU EVOLUTION

Přednáška o zázraku vědomí, na kterém se můžeme vědomě a aktivně podílet. Můžeme objevovat a tvořit. Můžeme komunikovat i s našimi duchovními rádci formou cílené práce s vyžádanými sny. Vyžádané sny mohou být konkrétními odpověďmi na naše otázky. Představíme si základní pravidla práce se sny.

Návštěvníci také obdrželi dárek na téma dvou odtajněných čaker – SYSTÉM DEVÍTI ČAKER.

 

FESTIVAL EVOLUTION slovy organizátorů:

Soubor veletrhů, které jste dosud znali pod jednotlivými názvy BIOSTYL, ECOWORLD, ESOTERIKA a EVOLUTION dostává jeden společný název FESTIVAL EVOLUTION a koncepce i název některých z nich má novou úpravu. Největší změnu zaznamená veletrh BIOSTYL s výhradně certifikovanými bioprodukty, který doplní  další část veletrhu nazvaná ZDRAVÍ, prezentjící zdravou výživu, zdravý životní styl, přírodní produkty, a kvalitní regionální potraviny.

Veletrh ECOWORLD se soustředí především na výrobce, kteří nabízejí výrobky šetrné k životnímu prostředí, energeticky úsporné a nezatěžující přírodu. Dává prostor i všem takto zaměřeným neziskovým organizacím.

Oblíbený veletrh ESOTERIKA vstupuje již do 9. ročníku. Díky své jedinečnosti přivádí na výstaviště stále větší množství návštěvníků i vystavovatelů, kterým je blízké naše motto: „...a skryté se stává zjevným“.

Veletrh Evolution dostává nový název INSPIRACE. Lépe vystihuje koncepci, která se týká osobnosti člověka, nabízí seznámení s různými myšlenkovými směry a metodami osobního rozvoje. Nabízí i odlehčené, „inspirativní“ formy sebepoznání, zábavu a zamyšlení.