Mnoho lidí mívá krásné sny s nádhernou symbolikou, pomcí níž lze vyjadřovat opravdu mnohé. Někteří z nich pak hledají pomoc při jejich výkladu, protože cítí, že je v nich ukryté důležité sdělení. Vždy, když se na mě někdo obrací s prosbou o pomoc s výkladem snu, tak se mu snažím napřed vysvětlit, kdy má taková moje případná pomoc vůbec smysl.

UKÁZKY konkrétních interpretací konrétních snů včetně základního náhledu na sny najdete ZDE

 

I když mě často svádí použitá nádherná snová symbolika k tomu, abych to ihned nějak komentoval, přesto to jen tak napoprvé nedělám.

PROČ ?

Před sny a jejich zdrojem bychom měli stát tiše a v posvátné úctě. Moje práce se sny mě naučila, že snové rady si musíme zasluhovat svojí vlastní snahou, energií a pílí. Jinak by snové rady mohly být rovnou přímé, bez symboliky a bez okolků. A také právě proto je nejlepším luštitelem samotný příjemce snu. Myslím, že ani není dobré ptát se ve stylu: „haló , kdo mi řekne co znamená tento můj sen?“
Já se sice mohu snažit pomáhat s výklady snů a rád pomůžu, samozřejmě pokud budu umět, ale PŘEVÁŽNĚ SAMOTNÝ PŘÍJEMCE SNU SE MUSÍ SNAŽIT!

Pokud někdo opravdu chce, abych se do jeho snů osobně vložil, tak mu radím, aby si napřed přečetl knihu PRÁCE SE SNY (celou a postupně od začátku) a pak se pokusil sestavit první patro interpretačního domečku (což je první část uvedeného interpretačního postupu) A teprve až potom se do toho osobně připletu s tím, že si oba výsledky porovnáme navzájem. Jedině tak se podle mě opodstatní získávání snových rad. Vlastní prací a vlastní snahou.

Nechci se nijak vykrucovat z pomoci, ani být jakkoliv namyšlený. Toto mě zkrátka naučila moje práce se sny. Jsou to moje osobní zkušenosti. Snová rada je tu proto, aby člověka oslovila. A co je zadarmo a lehce k mání, to často lidi ani neosloví. Ale vlastní vynaložené úsilí a vlastní stezka poznávání to zajišťují. Sny jsou možná nejvyšší možnou Boží technologií a skrze sny nám radí někdo, kdo nás svojí moudrostí a nezištností obrovsky převyšuje. A sny mají také navíc neomezené možnosti. Měli bychom před nimi být v úžasu a v pokoře. Představte si nějakého nehmotného duchovního rádce, jak "ušije" na míru někomu jedinečný sen a dotyčný pak jen zavolá: "haló kdo mi prozradí co to znamená?" Potom někdo řekne to a jiný zase ono. A někdo další zase řekne, že je to hloupost, že sen znamená něco úplně jiného. A samotný spáč takhle nijak sám za sebe nepokročí vpřed. A přitom o to právě jde. Pokročit vpřed, pochopit, poznat sám za sebe a začít se pokoušet měnit. Podstata našeho poznání je uvnitř nás. Díky naší vlastní píli je pak zaručeno, že budeme mít sílu a motivaci na sobě skutečně pracovat.

Moudré a vysoké rady si prostě musíme zasloužit.
Zájemcům o pomoc s výklady snových sdělení tedy napřed doporučuji, aby začali na jejich interpretaci cíleně pracovat svojí vlastní prací. Pokud se tak opravdu stane, potom rád pomohu a poradím vše co mi bylo dáno.


Nechci se tímto přístupem nijak zbavovat zájemců o pomoc s výklady snů. Je to přesně naopak. Chci jim tímto postupem skutečně pomoci.